KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu ,które zorganizowała Rada Dzielnicy Kłokocin. Uroczystość poprzedzona Mszą św. w intencji żywych i zmarłych działaczy samorządowych, a także wszystkich organizacji społecznych działających w Kłokocinie odbyła się 20 grudnia w restauracji "Amelia".

Więcej…

 
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Kłokocinie zorganizowało w dniu 30 listopada spotkanie barbórkowe pod nazwą
" Gwarki 2013 ". Według tradycji górniczej, przy golonku, piwie i biesiadnej piosence miło spędziło czas ponad 80 osób.

Więcej…

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Adwentowe Spotkanie Misyjne które odbędzie się w niedzielę 15 grudnia w sali gimnastycznej SP-19 w Kłokocinie.Celem spotkania jest zebranie środków finansowych na pomoc dzieciom w Senegalu.


Więcej…

 

18 października w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych odbyła się wystawa malarstwa ks. Andrzeja Gruszki. W 2006 roku,  jak sam mówi, zaprzyjaźnił się z Vincentem van Goghiem.  W 2012 r. miał wernisaż w Katowicach - Murckach w restauracji "Zielona Gęś". Malarstwo to jego fascynacja, miłość i życie.

Więcej…

 
W dniach 4-6 października odbyła się wycieczka mieszkańców i przedstawicieli organizacji społecznych działających w naszej dzielnicy do Zakopanego, a której organizatorem była Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin. Podczas pierwszego dnia wycieczki uczestnicy zwiedzili Bazylikę Ofiarowania NMP w Wadowicach, Sanktuarium w Ludźmierzu oraz Jaskinię Mroźną w Kościelisku. Dzień drugi upłynął na "błogim leniuchowaniu" w białczańskiej Termie gdzie nasi dzielni turyści nabierali sił po dosyć forsownym pierwszym dniu wycieczki.

Więcej…

 
W dniu 29 października (wtorek) odbędzie się w naszej dzielnicy wywóz odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zabrane zostaną tylko odpady wystawione przed posesję (w miarę możliwości przy głównej drodze) lub gdy jest to niemożliwe bezpośrednio przy otwartej bramie. Pracownicy odbierający odpady nie będą wchodzić na posesje. Odpady należy wystawić do godziny 06:00 rano w dniu wywozu lub dnia poprzedniego.

Więcej…

 

30 września odbyło się w naszej dzielnicy głosowanie nad projektami zgłoszonymi przez grupy mieszkańców do budżetu obywatelskiego. Przypomnijmy, że zostały zgłoszone dwa projekty: pierwszy autorstwa Klaudii Horzela, który przewidywał zamontowanie trzech dodatkowych urządzeń w sąsiedztwie istniejącego już placu zabaw, oraz drugi autorstwa Tadeusza Pałki w ramach którego przewiduje się zakup zestawu oświetleniowego i nagłaśniającego oraz remont podłogi sali w OSP Kłokocin.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Krople w oku niezmierzone, tak zimno, kiedy Cię nie ma...
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa