KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
Od 12 czerwca trwają w naszym mieście Dni Rybnika. Wśród atrakcji i niespodzianek jakie czekają na nas podczas święta naszego miasta na szczególną uwagę zasługuje VI Turniej Dzielnic w którym rywalizować będą reprezentanci naszej dzielnicy.Turniej odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz.14.00 a rozpocznie go tradycyjny korowód który przejdzie od ul. Sobieskiego na rybnicki rynek. Serdecznie zapraszamy do dopingu naszej reprezentacji.
                         
                                               
Program imprez
 
W minionym miesiącu pożegnaliśmy dwie niezwykłe osoby, które na trwałe wpisały się w krajobraz życia społecznego w naszej dzielnicy. Dziewiątego maja zmarł EMIL JOSZKO, człowiek, który jak mało kto zaangażowany był w życie naszej kłokocińskiej wspólnoty.

Więcej…

 

Mecz piłki nożnej na boisku przy Urzędzie Celnym pomiedzy drużyną Strażaków a Resztą Kłokocina zainaugurował "Majowy Festyn Pod Remizą". Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko i do końca walczyły z pełnym zaangażowaniem mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych o wygraną, czym zaskarbiły sobie sympatię licznie zebranych kibiców.

Więcej…

 

Za bajki o królewnach, smokach, krasnoludkach. Za zabawki z drewna, za krem w rurkach, za pieniądz z dna sakiewki, za buty i ubranie, za pieszczotę ręki, za oczu niewyspanie. Za trwogę przy chorobie, za uczucia najszczersze dziękuję Tobie Mamo i sercem i wierszem.

(E.Pałczyński)

 
Od 20 maja br. na okres około dwóch miesięcy planuje się zamknięcie ulicy Włościańskiej, na odcinku od ulicy Rycerskiej do ulicy Brackiej. Zamknięcie związane jest z budową kanalizacji sanitarnej oraz odtworzeniem nawierzchni jezdni na ulicy Włościańskiej. Prace będą prowadzone etapami.

Więcej…

 

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna Filia - 19 w Kłokocinie zaprasza na wystawę pt. Obrazy Igłą Malowane autorstwa Jana Fijasa z Żor. Wystawę można zwiedzać od 6 do 31 maja. Serdecznie zapraszamy.

Więcej…

 
Około 80 mieszkańców wzieło udział w zebraniu sprawozdawczym jakie odbyło się 18 marca w sali OSP Kłokocin. Gośćmi zebrania byli: Zastępca Prezydenta Miasta Michał Śmigielski, pełnomocnik prezydenta ds. dróg i gospodarki komunalnej Janusz Koper oraz Grzegorz Nowak – naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej w rybnickim magistracie.

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Zastanów się raz, zanim coś dasz, dwa- zanim przyjmiesz i tysiąc zanim zażądasz..
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..