KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
Około 80 mieszkańców wzieło udział w zebraniu sprawozdawczym jakie odbyło się 18 marca w sali OSP Kłokocin. Gośćmi zebrania byli: Zastępca Prezydenta Miasta Michał Śmigielski, pełnomocnik prezydenta ds. dróg i gospodarki komunalnej Janusz Koper oraz Grzegorz Nowak – naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej w rybnickim magistracie.

Więcej…

 
Stowarzyszenie Emerytów zorganizowało 14 marca w sali OSP spotkanie towarzyskie z okazji Dnia Kobiet. Przewodniczący stowarzyszenia p. Stanisław Marcisz złożył wszystkim obecnym Paniom życzenia z okazji ich święta a obecni na sali panowie obdarowali ich kwiatami. Kapela „Kondy" umilała zebranym czas swoimi przyśpiewkami i skeczami. 

Więcej…

 
8 marca ruszył plebiscyt Dziennika Zachodniego oraz portalu internetowego - rybnik.naszemiasto.pl na najlepszego proboszcza w Rybniku. O wytypowanie księży poproszono czytelników gazety oraz internautów - na odzew mieszkańców nie trzeba było długo czekać. Do grona nominowanych mieszkańcy Kłokocina zgłosili także naszego proboszcza Andrzeja Gruszkę który jest bardzo ceniony w naszej parafii. 

Więcej…

 

Pod takim hasłem 6 marca odbyło się spotkanie szkoleniowo - informacyjne, które z okazji Dnia Kobiet ufundowała naszym Paniom Rada Dzielnicy Klokocin.W spotkaniu które w profesjonalny sposób przygotował personel salonu kosmetycznego "Studio Beauty" wzięło udział ok. 30 Pań. 

Więcej…

 
Dyrekcja Hali Widowiskowo-Sportowej w
Rybniku-Boguszowicach wraz z Centrum 
Onkologii-Instytutem im. M. Skłodowskiej-Curie
Oddział w Gliwicach organizują akcję darmowych 
cyfrowych badań mammograficznych. 

Więcej…

 
Od połowy stycznia rozpoczęły się prace związane z II etapem budowy kanalizacji w naszej dzielnicy. W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców których dotyczy ten etap. O terminie spotkania poinformujemy na stronie internetowej a także poprzez ogłoszenia w sklepach i kościele.

Więcej…

 

 

Dzisio babcia i dziadek, a piyrwej starka i starzik. Kery mioł takich starzikōw to mo każdy w pamiynci fajne spōmniynia... ta izbetka w kerej to u starzikōw stoł pod ścianōm stōł, zawsze wyszkrōbiōnym serwetym przikryty, nad nim wisiały dwa świynte obrozki, a w pojszczodku wisioł Pōnbōczek na krziżu przibity... 

Więcej…

 
Pogoda
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Jeżeli Boga nie ma, to trzeba go sobie wymyślić.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..