KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
III miejsce zajęła nasza dzielnica w VI Turnieju Dzielnic "Rybnik dycko je na czasie, mo guliki przebiyro hasie" zorganizowanym w ramach Dni Rybnika 2013. Turniej rozpoczoł barwny korowód, który przeszedł ulicą Sobieskiego na rybnicki rynek, gdzie rozgrywano wszystkie konkurencje. 

Więcej…

 
Trwa analiza skutków gradobicia, jakie miało miejsce w Rybniku w poniedziałek, 10 czerwca br. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać informacje o poniesionych stratach. Osoby poszkodowane mogą zgłaszać się do Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej 25, bądź Punktów Terenowych OPS.

Więcej…

 
Od 12 czerwca trwają w naszym mieście Dni Rybnika. Wśród atrakcji i niespodzianek jakie czekają na nas podczas święta naszego miasta na szczególną uwagę zasługuje VI Turniej Dzielnic w którym rywalizować będą reprezentanci naszej dzielnicy.Turniej odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz.14.00 a rozpocznie go tradycyjny korowód który przejdzie od ul. Sobieskiego na rybnicki rynek. Serdecznie zapraszamy do dopingu naszej reprezentacji.
                         
                                               
Program imprez
 
W minionym miesiącu pożegnaliśmy dwie niezwykłe osoby, które na trwałe wpisały się w krajobraz życia społecznego w naszej dzielnicy. Dziewiątego maja zmarł EMIL JOSZKO, człowiek, który jak mało kto zaangażowany był w życie naszej kłokocińskiej wspólnoty.

Więcej…

 

Mecz piłki nożnej na boisku przy Urzędzie Celnym pomiedzy drużyną Strażaków a Resztą Kłokocina zainaugurował "Majowy Festyn Pod Remizą". Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko i do końca walczyły z pełnym zaangażowaniem mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych o wygraną, czym zaskarbiły sobie sympatię licznie zebranych kibiców.

Więcej…

 

Za bajki o królewnach, smokach, krasnoludkach. Za zabawki z drewna, za krem w rurkach, za pieniądz z dna sakiewki, za buty i ubranie, za pieszczotę ręki, za oczu niewyspanie. Za trwogę przy chorobie, za uczucia najszczersze dziękuję Tobie Mamo i sercem i wierszem.

(E.Pałczyński)

 
Od 20 maja br. na okres około dwóch miesięcy planuje się zamknięcie ulicy Włościańskiej, na odcinku od ulicy Rycerskiej do ulicy Brackiej. Zamknięcie związane jest z budową kanalizacji sanitarnej oraz odtworzeniem nawierzchni jezdni na ulicy Włościańskiej. Prace będą prowadzone etapami.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Miłość jest cierpieniem. Człowiek musi kochać, ale nie chce tego.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa