KŁOKOCIN
Wybierz język
Polish English German Spanish
Licznik odwiedzin


Regionalne media
68 osób pożegnało karnawał podczas sobotniej Zabawy Karnawałowej zorganizowanej przez Radę i Zarząd Dzielnicy. Organizatorzy zadbali o dobrą muzykę, którą zapewnił zespół "Ametyst" oraz smaczne jedzenie przygotowane przez personel restauracji Amelia. 

Więcej…

 
W czwartek 20 lutego swoje 70-lecie małżeństwa obchodzili Państwo Maria i Stanisław Chruszcz. Jubilaci swoją okrągłą rocznicę świętowali w gronie rodziny i bliskich, nie zabrakło toastów i tradycyjnego "100 lat", wspomnień i życzeń dalszych wspaniałych rocznic. Ich małżeństwo, wzajemne poszanowanie, wierność złożonym obietnicom, otwartość i gościnność ich domu pozostają wzorem do naśladowania.

Więcej…

 
Dużo emocji, wspaniała zabawa i tenis stołowy na dobrym poziomie.Tak krótko można podsumować zakończony VI Turniej Tenisa Stołowego im. Emila Joszko  jaki zorganizowała dla mieszkańcówi Rada Dzielnicy Kłokocin. W turnieju uczestniczyło 31 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.

Więcej…

 
Rada i Zarząd Dzielnicy Kłokocin serdecznie zaprasza wszystkich
mieszkańców na zabawę karnawałową która odbędzie się w dniu
1.03.2014 w sali remizy OSP. Bilety w cenie 120 zł od pary są do
nabycia w Restauracji "Amelia", w sklepie u p.Haliny oraz u
p. W. Brząkalik
 tel. 666 014 039

Więcej…

 
17 stycznia o godzinie 18.00 sala DK w Boguszowicach była zapełniona po brzegi oglądającymi wystawę prac autorstwa ks. Andrzeja Gruszki. Gdybyśmy mieli zmieścić w jednym słowie opis przedstawionego wernisażu, to wyraz „twarze” byłby najbardziej adekwatny. Niektórzy mogli rozpoznać swoje twarze widziane oczami artysty, dostrzec w nich głębię i rys, który im samym umyka niekiedy.  

Więcej…

 

W kwietniu, Ojciec Święty Franciszek dokonana kanonizacji dwóch swoich poprzedników: Jana XXIII i Jana Pawła II. To bardzo uroczyste wydarzenie, dlatego też z tej okazji Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. i św. M. M. Kolbego w Mysłowicach - Janowie Miejskim organizuje pielgrzymkę do Watykanu. 

Więcej…

 

15 grudnia 2013r. w Szkole Podstawowej nr 19 odbyło się Adwentowe Spotkanie Misyjne, którego celem było zebranie środków finansowych na pomoc dzieciom z Senegalu. Wprowadzeniem do spotkania była prezentacja multimedialna ukazująca ciężką sytuację materialną i społeczną żyjących tam ludzi. Wciąż jeszcze nie wszyscy mieszkańcy Senegalu mają dostęp do wody pitnej. Wiele dzieci nie uczęszcza do szkoły ze względu na brak pieniędzy. Koszt kształcenia jednego dziecka przez cały rok szkolny wynosi tylko 100 EURO. Dzięki ofiarności mieszkańców Kłokocina zebraliśmy na ten cel 1525 zł.

Więcej…

 
Linki

Tu podaj tekst alternatywny

Reklama
Cytat dnia
Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha.
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
prosze czekac...
prosze czekac..
Mapa