KŁOKOCIN
6 czerwca (środa) o godź.18.00 w sali OSP Rada i Zarząd Dzielnicy organizuje V edycję szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.Szkolenie jest bezpłatne - sponsorowane przez Radę Dzielnicy.Uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenia ukończenia tegoż szkolenia.Naucz się udzielać pierwszej pomocy - naprawdę warto.  
 

Z okazji Twojego dnia Mamo.
Za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla nas trudy i starania
          składamy Ci dzisiaj podziękowania.
             
                                Rada i Zarząd Dzielnicy

 
Prezydent Rybnika ogłasza dla mieszkańców miasta zbiórkę zużytych baterii i tonerów. Zbiórka odbędzie się dniach 29-31 maja br. na terenie Urzędu Miasta Rybnika (Wydział Ekologii, pok. 012 na parterze budynku mieszczącego się przy ul. Bolesława Chrobrego 2).

Więcej…

 
Mocnym akcentem rozpoczął nowy sezon miniżużla Robert Chmiel (14 l.) który 28 kwietnia na torze w Rybniku - Chwałowicach wygrał w wspaniałym stylu z kompletem punktów III Turniej Indywidualny "Pamięci Prezesa Andrzeja Skulskiego", a następnego dnia również z kompletem punktów VIII Turniej indywidualny "O Złoty Kilofek Dyrektora KWK Chwałowice".

Więcej…

 
W związku z rozpoczęciem budowy sieci kanalizacyjnej w naszej dzielnicy Rada i Zarząd zwracaja się z prośbą do wszystkich zainteresowanych mieszkańców aby w czasie realizacji całej inwestycji zadbali o ochronę i odtworzenie wszystkich istniejących odwodnień, rowów i systemów melioracyjnych przebiegających w okolicy posesji. Sprawy te zostały uzgodnione z wykonawcą który również prosi o wsparcie w tym temacie gdyż nie wszystkie ciągi są zaznaczone na mapach.
 
23 kwietnia rozpocznie się realizacja I etapu budowy kanalizacji sanitarnej w naszej dzielnicy. Zwycięzcą przetargu na wykonanie inwestycji została kaliska firma P.U.P "SANBUD". Podczas spotkania z mieszkańcami których dotyczy I etap budowy kanalizacji przedstawiciel firmy przedstawił harmonogram realizacji budowy, a także odpowiadał na liczne pytania związane z technicznym aspektem tej inwestycji. 

Więcej…

 
Reklama
Cytat dnia
Małe zdarzenia- nie ma nic większego od nich.
Kalendarz